K2 TAXI

Preprava osôb

v meste aj medzimesto

Preprava

pre firmy a organizácie

Transfery

na všetky medzinárodné letiská

Zistite viac

Zahraničné

cesty

Služba kuriér

a preprava malých zásielok

Vitajte | Upozornenie o dočasnej nedostupnosti/úprave našich služieb

Zvažovali sme ,či do toho ísť… Po XY telefonátoch a prosbách hlavne od seniorov sme sa rozhodli že to teda skúsime. Dovezieme Vám nákup až k bráničke Vášho domu alebo vchodu bytovky. 1 nákup – 1 obchod = 3,50€ v rámci mesta Martin. Cena dovozu do okolitých obcí zatiaľ po telefonickej dohode. Pri preberaní nákupu Vás žiadame o dodržiavanie odstupu a rúško nie je hanba, ale nutnosť. Ďalej ponúkame aj službu kuriér a Vašu zásielku doručíme v rámci celej Slovenskej Republiky.

Peter Smatana K2TAXI

Firma K2 TAXI vznikla v máji roku 2003. Spoľahlivým prístupom sme si získali množstvo stálych zákazníkov, čo sa podpísalo na jej neustálom raste. Doteraz sme úspešne vybavili státisíce zákaziek. Robíme všetko preto, aby naši zákazníci boli spokojní a týmto heslom sa aj riadime. Presnosť, spoľahlivosť, bezpečnosť a diskrétnosť sú naše priority.

Viac o nás

Náš vozový park

Rýchlo a bezpečne

Držíme sa hesla Ponáhľaj sa pomaly. Každú objednávku sa snažíme vybaviť v čo najkratšom čase, ale zároveň dbáme na pohodlie a bezpečnosť našich zákazníkov, dopravné predpisy a momentálnu situáciu na ceste.

Najlepšia cena

Dlhodobo držíme ceny na úrovni 0,83€/km, čo je najnižšia cena v meste. Chceme byť dostupní pre každého z Vás. V K2TAXI dostanete 3 v 1. Kvalitný vozový park, profesionálny prístup vodičovnajlepšiu cenu.

Kuriérska služba

Ako jediní Vám ponúkame službu kuriér a prepravu malých zásielok. Na nič nečakáte, nikam nemusíte chodiť. Zavoláte a náš vodič zásielku vyzdvihne priamo u Vás doma, alebo v kancelárii a doručí ju do cieľovej adresy

image/svg+xml image/svg+xml
K2 TAXI K2 TAXI


VOLAJ