K2 TAXI

Firma vznikla v máji roku 2003. Spoľahlivým prístupom sme si získali množstvo stálych zákazníkov, čo sa podpísalo na jej neustálom raste. Doteraz sme úspešne vybavili státisíce zákaziek. Robíme všetko preto, aby naši zákazníci boli spokojní a týmto heslom sa aj riadime. Presnosť, spoľahlivosť, bezpečnosť a diskrétnosť sú naše priority. Sme vždy k dispozícii k vašim službám Sme vždy pripravení odviesť Vás kamkoľvek si želáte, lebo Vy určujete náš smer. K doktorovi, do mesta, do práce, do školy, na nákup, na ples či recepciu, za zábavou, do amfika, na hory, lyžovačku, vlak, na letisko alebo len vedľa ku susedom? Áno, lebo K2TAXI.

Prečo si vybrať práve nás?

1

Máme najväčší vozový park v meste

Počas fungovania od roku 2003 v závislosti od dopytu neustále skvalitňujeme a zväčšujeme náš vozový park. Na začiatku bola Škoda Fabia. Dnes 2x Škoda Octavia II, 5x Škoda Octavia III, 3x Škoda Superb Combi, 2x Škoda Superb Combi III L&K a 1x Volkswagen Sharan 6+1. K dispozícii máme aj prívesný vozík do 650 kg.

2

Profesionálny prístup vyškolených vodičov

Vodiči sú pravidelne školení a sú držiteľmi všetkých potrebných dokladov a povolení, ktoré zahŕňa práca vodiča. Absolvovali psychotesty, zdravotné prehliadkyskúšky profesionálneho vodiča TAXI v Žiline.

3

Najnižšia cena za kvalitné služby

Chceme byť dostupní pre každého… aj pre Teba! Vyskúšaj Kádvojku.

image/svg+xml image/svg+xml
K2 TAXI K2 TAXI


VOLAJ